Sarj Mars Bakım Onarım

 Oto Huzur olarak şarj ve dinamo tamiri ihtiyaçlarınızda gereken desteği sağlamaktayız. Dinamo, araçların en önemli parçalarından biridir. Araçlarda bulunan akünün şarj edilmesi, dinamo sayesinde gerçekleşmektedir. Dinamoda bir arıza meydana geldiğinde, aracın elektrik aksamı bozulacağı için aracınızı çalıştıramazsınız. Bu nedenle bazen aniden yolda kalabilirsiniz.

Şarj dinamosunun görevi motor çalıştığı müddetçe aküyü şarj edip alıcıları besleyip aracın elektirik ihtiyacını karşılamasıdır. Şarj dinamosunda sık rastladığımız arızalar kömürün bitmesi,bilyaların bozulup ses yapması ya da sıkışması, konjektör arızası, diyot arızası olarak sıralayabiliriz. Vantilatör kayışı gerginliği 1 ila 1.5 cm esnemesi gerekir. Şayet daha sıkı olursa bilyaların ve yatakların bozulmasına daha gevşek olursa yeterli seviyede elektrik üretememesine neden olur. Şarj dinamosu arızalandığında aracınızda arıza göstergesi yanacaktır. Böyle bir durumda anca 3/4 km gidebilirsiniz. Oto Huzur olarak her model şarj dinamosu tamiri servis hizmeti sağlanmaktadır.

Teknik Servis Hizmetinden, Geniş Yedek Parça Ağı ile Ağır Vasıta Taşıtlarınızda İhtiyaç Duyduğunuz Profesyonel Çözümler Huzur Yedek Parça’da

Dolaşım

İletişim Bilgileri

Tornacılar ve Oto Tamirciler Sanayi Sitesi, B blok, No:12, Odunpazarı/Eskişehir

Phone: 0222 228 2037
E-mail:otohuzur@otohuzur.com

Fikir ve Tasarım AFR AJANS'a aittir.
Huzur Yedek Parça
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024