Profesyonel
Servis
Hizmetleri

Motorlu araçların bakımlarının, bakım ve onarımlarının yapıldığı noktalara servis deniyor. Servislerde, araçla ilgili farklı işlemler yapılabiliyor. Türkiye’de geleneksel olarak araç servisi içinde olan farklı işlemler farklı noktalardan karşılanıyor.

Her bir servisin farklı bir uzmanlık alanı var. Akü farklı bir noktada değiştirilirken, klima bakımı başka bir yerde yapılabiliyor. Benzer şekilde lastik ve jant için bir noktada hizmet verirken mekanik aksam için başka bir nokta hizmet verebiliyor.

Buna iyi bir örnek de motor ve elektronik sistem ile parça teminin farklı yerlerden yapılıyor olması verilebilir. Ancak son yıllarda tüm bu ihtiyaçları tek yerden karşılayan servis noktaları da var. Hatta kurumsal bir yapılanma ile ülke geneline yayılan hizmet ağları da oluyor.

Özetle; servis, aracın bakımı, onarımı, parça değişimi, kontrolü, ekspertizi için işlemlerin yapıldığı yer. Oto Huzur olarak siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz başlıca servis hizmetlerimiz:

1- Makas Bakım Onarım Servis Hizmetleri

2- Süspansiyon Körükleri Bakım Onarım Servis Hizmetleri

3- Kabin Bakım Onarım Servis Hizmetleri

4- Şarj Marş Bakım Onarım Servis Hizmetleri

5- Bisikletlik Bakım Onarım Servis Hizmetleri

6- Akü Bakım Onarım Servis Hizmetleri

7- Kaporta Bakım Onarım Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetinden, Geniş Yedek Parça Ağı ile Ağır Vasıta Taşıtlarınızda İhtiyaç Duyduğunuz Profesyonel Çözümler Huzur Yedek Parça’da

Dolaşım

İletişim Bilgileri

Tornacılar ve Oto Tamirciler Sanayi Sitesi, B blok, No:12, Odunpazarı/Eskişehir

Phone: 0222 228 2037
E-mail:otohuzur@otohuzur.com

Fikir ve Tasarım AFR AJANS'a aittir.
Huzur Yedek Parça
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024